Schneider Electric VDIB6082001 SC APC duplex single mode adaptér

Schneider Electric VDIB6082001 SC APC duplex single mode adaptér

VDIB6082001
Schneider Electric
3606480491351
Obvykle skladem
(Pro upřesnění prosím volejte +420 775 573 833)
Cena s DPH
332 Kč
( 13.77 € )
Cena bez DPH  274,16 Kč  ( 11.38 € )
Cena obsahuje recyklační příspěvek
ks
local_shipping   Doprava od 79 Kč nebo zdarma při nákupu nad 5 000 Kč
home   Osobní odběr na více jak 1500 místech po celé ČR
Radislav Kovář
Potřebujete poradit?

Radislav Kovář, majitel

+420 776 025 160 (Po-Pá od 8 do 17)

Popis